شنبه, ۸ آذر ۱۳۹۹ - Saturday, 28 November 2020
تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
فرهنگ کار ، فرهنگ توسعه است

خارگ : اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد با مشارکت شرکت های تولیدی نسبت به اجرای ایده ای ارزشمند ، بی سابقه و اثربخش در خصوص توسعه فرهنگ کار اقدام نماید .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ماشااله دوستان رئیس اداره اعلام داشت این اداره در نظر دارد با مشارکت شرکت های تولیدی نسبت به اجرای ایده ای ارزشمند ، بی سابقه و اثربخش در خصوص توسعه فرهنگ کار اقدام نماید .

دوستان بیان داشت بسیاری از کالاها و محصولات مورد نیاز جامعه ، به صورت بسته بندی عرضه می گردد . فضای روی بسته ها ، پاکت ، پوشش بیرونی و جلد محصولات تولیدی ، فرصت مناسبی برای بیان ارزش های فرهنگ کار ، در قالب جملات کوتاه و موثر در راستای ارتقا آن شاخص می باشد . دوستان اظهار داشت به کلیه کارفرمایان محترم شرکت های تولیدی پیشنهاد می شود تا جملاتی مختصر و تاثیرگذار در خصوص اهمیت و ارزشمندی کارو تلاش و شاخص های فرهنگ کار ، با تکیه بر پشتوانه غنی فرهنگ ایرانی – اسلامی کشور بر روی بسته ها و جلد محصولات خود درج نمایند . دوستان اظهار داشت از این طریق کالای مورد نظر ، علاوه بر رفع نیاز مصرف کنندگان ، پیامی فرهنگی و فرهنگ ساز را به مخاطبان ارسال می نماید و تاثیر مهمی در نهادینه شدن فرهنگ کار را فراهم خواهد نمود این پیامها می توانند شامل شعر ، ضرب المثل ، جمله یا فرازی از سخنان فرهیختگان و صاحبنظران و ... می باشد .                

کد خبر 11276

برچسب ها

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات بینندگان

تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
انتخابات 1400
انتخابات 1400
در شهر
انتخابات 1400
سامانه تردد کشتی
سامانه تردد کشتی
سامانه خدمات درمانی
سامانه تردد کشتی
پربازدیدترین اخبار
پربحث ترین اخبار