جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - Friday, 16 April 2021
تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
اساسی‌ترین مشکل در استان بوشهر تامین آب است
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: اساسی ترین مشکل در استان تامین آب است و مدیران مربوطه نگاه ویژه ای به مسائل و مشکلات آب در استان داشته باشند.

عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع تامین آب، نشست های بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب استان به صورت هفتگی برگزار و مسائل و مشکلات بخش های مختلف آب مورد بررسی قرار می گیرد.

وی بر ضرورت رفع موانع برای تسریع در اجرای پروژه های آب در استان تاکید کرد و گفت: از آنجا که پروژه‌های متعددی در استان برای تامین آب در دست اجراست، دستگاه‌های اجرایی مربوطه با هماهنگی معاونت عمرانی استانداری به صورت جدی نسبت به نظارت بر پروژه‌های مذکور اقدام کنند.

استاندار بوشهر با اشاره به قطع انشعابات غیرمجاز در استان تصریح کرد: فرمانداران استان موضوع قطع انشعابات غیرمجاز را با جدیت پیگیری و اجرایی کرده و در این زمینه با هیچ کس تعارف نکنند.

گراوند افزود: مدیریت مصرف آب برای جلوگیری از بحران آب در استان به ویژه در تابستان پیش رو ضروری است و همه دستگاه های اجرایی باید در مورد مدیریت مصرف آب اقدام کنند.

وی با اشاره به پروژه خط انتقال آب از آب شیرین کن 17 هزار متر مکعبی بوشهر به سایر مخازن یادآور شد: شهرداری بوشهر برای تسریع در اجرای این پروژه اقدام و نسبت به رفع موانع موجود اقدام کند.

استاندار بوشهر با تاکید بر حل مشکل برق برای پروژه های آب شیرین کن در استان اضافه کرد: اساسی ترین مشکل در استان تامین آب است و مدیران مربوطه نگاه ویژه ای به مسائل و مشکلات آب در استان داشته باشند.

انتهای پیام

کد خبر 21307
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات بینندگان

تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
انتخابات 1400
انتخابات 1400
در شهر
انتخابات 1400
سامانه تردد کشتی
سامانه تردد کشتی
سامانه خدمات درمانی
سامانه تردد کشتی
پربازدیدترین اخبار
پربحث ترین اخبار