پنجشنبه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - Thursday, 5 August 2021
تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
تفرقه و باندبازی سم مهلکی در مسیر فعالیت شوراهای شهر است
بوشهر - نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: تفرقه و باندبازی سم مهلکی در مسیر فعالیت شوراهای شهر است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری ظهر چهارشنبه در نشست با منتخبین شورای اسلامی شهر دیلم اظهار داشت: خدمت به مردم یک وظیفه قطعی و عبادی است که در هر مسئولیتی قرار داریم باید به بهترین شکل خدمت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در همه مراحل آمادگی داریم که در مجرای خاص و قانونی خود کارها را دنبال کنیم که به حول قوه الهی مشکلات رفع خواهد شد و در این راستا فارغ هر نوع نگاه سیاسی کمک خواهم کرد.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شوراها یک مجلس محلی هستند که نمایندگان مردم در آن برای اداره امور شهری و امور مختلف تصمیم می‌گیرند و بر اجرای صحیح این تصمیمات نظارت می‌کنند.

جمیری با اشاره به لزوم هماهنگی و همگرایی بین اعضای شورا برای پیشبرد امور و خدمت به مردم اذعان کرد: شوراها نقش مهم و تأثیر گذاری دارند و شما که با آشنایی از شرایط حاکم بر شهر و با برنامه و نگاهی نو به میدان آمده‌اید باید به همه قول‌ها و وعده‌هایی که به مردم داده‌اید عمل کنید.

وی ادامه داد: همفکر و همراه بودن اعضای منتخب شورا توفیق بزرگی است که زمینه را برای انجام کار تیمی تأثیرگذار فراهم کرده است.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: آن چیزی که می‌تواند اثر گذار باشد و نقش شما را در عمل و اجرا مثبت نشان دهد حفظ وحدت است، شما باید باور داشته باشید که یک نفر نیستید و به صورت جمعی برای حل مسائل اندیشه کنید.

جمیری با بیان اینکه تفرقه و باندبازی سم مهلکی در مسیر فعالیت شوراهای شهر است، گفت: خیلی از ضرر و زیان‌های اتفاق افتاده در برخی شوراها نتیجه تفرقه، دو دستگی و باندبازی در بین اعضای شوراست، اگر در میان شما تفرقه افتاد سست خواهید شد.

وی با بیان اینکه مشاوره‌های غلط از بیرون شورا باعث اختلاف و تفرقه خواهد بود، اظهار داشت: اگر با تحرکات بیرونی وحدت بین اعضای شورا از بین برود، کمترین اراده و تصمیم شورا نیز عملیاتی و اجرایی نخواهد شد و اعتماد مردم که بزرگترین سرمایه است از بین خواهد رفت.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان بوشهر گفت: موضوعات و مشکلات شهر دیلم را بیابید و اولویت بندی کنید و هدفمند در راه حل این مشکلات با وحدت گام بردارید.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بنده بدون هیچ محدودیتی هرچه در توان دارم در راه خدمتگزاری به مردم به میدان خواهم آورد تا به حل مشکلات کمک کنیم و بتوانیم برای دیلم کار مفیدی انجام دهیم.

کد خبر 28805
منبع خبر : خبرگزاری مهر

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات بینندگان

تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
انتخابات 1400
انتخابات 1400
در شهر
انتخابات 1400
سامانه تردد کشتی
سامانه تردد کشتی
سامانه خدمات درمانی
سامانه تردد کشتی
پربازدیدترین اخبار
پربحث ترین اخبار