پنجشنبه, ۶ آبان ۱۴۰۰ - Thursday, 28 October 2021
تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
بازدید وزیر راه و شهرسازی از روند اجرای طرح‌های عمرانی عسلویه و کنگان
ایسنا/بوشهر وزیر راه و شهرسازی در سفر به جنوب استان بوشهر ازروستای شیرینو در شهرستان کنگان بازدید کرد و نسبت به ساخت درمانگاه این روستا تاکید کرد.

رستم قاسمی به عنوان وزیر معین دولت صبح امروز وارد فرودگاه عسلویه شد و بلافاصله برای حضور در شهرستان‌های کنگان و دیّر عازم این دو شهرستان شد.

بازدید از روند اجرای موج شکن‌های بندر کنگان

وزیر راه و شهرسازی از روند ساخت و توسعه موج شکن‌های بندر کنگان بازدید کرد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این بازدید گفت: عملیات اجرایی ساخت موج شکن‌های توسعه بندر کنگان با اعتبار ۱۷۰۰ میلیارد ریال پارسال آغاز شد و تا ۳۰ ماه ادامه خواهد داشت. در این طرح موج شکن جدید شرقی به طول هزار و ۳۲۵ متر، موج شکن جدید غربی به طول ۴۴۰ متر و برچیدن ۲۰۰ متراز طول موج شکن شرقی فعلی بندر اجرایی خواهد شد.

سیاوش ارجمندزاده تصریح کرد: کل پروژه ۴۵ درصد پیشرفت دارد. با اتمام این طرح بندر کنگان با تغییر و تحول اساسی از یک بندر سنتی به یک بندر مدرن با قابلیت پهلوگیری کشتی‌های فلزی تبدیل خواهد بود.

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از این طرح گفت: روند اجرای این طرح از یک سال گذشته تا کنون پیشرفت خوبی دارد و برای تکمیل طرح هیچ گونه محدودیت اعتباری وجود ندارد.

بازدید از بزرگراه بز باز به بندو در شهرستان عسلویه

وزیر راه و شهرسازی از بزرگراه بزباز به بندو در شهرستان عسلویه بازدید کرد. این بزرگراه در قالب ۳ قطعه بطول ۲۶.۶۰۰ کیلومتر از مصوبات سفر دولت یازدهم است.

بزرگراه بزباز بند و عسلویه را به پارسیان متصل می‌کند.

درمانگاه «شیرینو» ساخته شود

وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر به جنوب استان بوشهر ازروستای ۱۵ هزار نفری شیرینو واقع در شهرستان کنگان بازدید کرد و نسبت به ساخت درمانگاه «شیرینو» تاکید کرد.

انتهای پیام

کد خبر 34348
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برچسب ها

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات بینندگان

تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
در شهر
انتخابات 1400
سامانه تردد کشتی
سامانه تردد کشتی
سامانه خدمات درمانی
سامانه تردد کشتی
پربازدیدترین اخبار
پربحث ترین اخبار