چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ - Wednesday, 19 January 2022
تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
خارگ نیازمند توجه ویژه تری است/ارائه خدمات رایگان به بیماران

خارگ : بخشدار ویژه خارگ گفت: هزینه بستری بیماران تامین اجتماعی جزیره خارگ با موافقت فی مابین مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی و بیمارستان صنعت نفت به صورت رایگان محاسبه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خارگ آنلاین و به گزارش روابط عمومی بخشداری ویژه خارگ : بخشدار ویژه خارگ گفت: هزینه بستری بیماران تامین اجتماعی جزیره خارگ با موافقت فی مابین مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی و بیمارستان صنعت نفت به صورت رایگان محاسبه می‌شود.

محمدرضا دشتی زاده صبح یکشنبه در نشست با مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: جزیره خارگ با بیش از ۹ هزار بیمه گذار یکی از منابع اصلی درآمدزایی سازمان تأمین اجتماعی به شمار می‌رود.

وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی مجوز احداث مرکز درمانی در جزیره خارگ صادر و بودجه مناسبی هم برای آن در نظر گرفته شده است ولی تاکنون اقدامی جهت ساخت این درمانگاه صورت نگرفته است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: با همکاری مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان بوشهر هزینه بستری بیماران تأمین اجتماعی جزیره خارگ با موافقت فی مابین مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی و بیمارستان صنعت نفت به صورت رایگان محاسبه می‌شود و تأمین اجتماعی تمام هزینه‌ها را پرداخت خواهد کرد.

توسعه خدمات تامین اجتماعی در خارگ

مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر در این نشست اظهار داشت: جزیره خارگ با توجه به شرایط خاص جغرافیایی و محدودیت‌های مربوط به آن در حوزه خدمات به ویژه امور مربوط به درمان، پزشکی و تأمین اجتماعی به صورت ویژه دیده شود.

عباس دیری افزود: در این خصوص تلاش خواهیم کرد تا بیانگر دغدغه و مطالبات شهروندان شریف خارگ به مسئولین مربوطه باشیم و با بکار گیری توان خود، خدمات شایسته ای را به بیمه شدگان تأمین اجتماعی که بی شک مستحق بهره مندی از خدمات مطلوب‌تری در جزیره خارگ هستند ارائه کنیم.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی سازمان تأمین اجتماعی جلب رضایت مشتریان و خدمات گیرندگان از طریق ارائه خدمات با کیفیت مطلوب است.

وی گفت: سیاست شفاف سازی در حوزه صدور بخشنامه‌ها، ابهام زدایی در اجرای دستور العمل ها، فراگیر شدن طرح پرونده الکترونیک، تسهیل و رفع موانع تولید و توسعه خدمات غیرحضوری نوین و دیجیتال در حوزه‌های مختلف بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران از جمله اقدامات اساسی و مهمی است که در طی سال‌های اخیر انجام شده و تداوم خواهد داشت.

کد خبر 39625

برچسب ها

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات بینندگان

تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
در شهر
انتخابات 1400
سامانه تردد کشتی
سامانه تردد کشتی
سامانه خدمات درمانی
سامانه تردد کشتی
پربازدیدترین اخبار
پربحث ترین اخبار