شنبه, ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - Saturday, 9 December 2023
تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲
نتایج پیگیری های شورای شهر خارگ در حمایت از کارآفرینان و اقشار کم برخوردار

رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در دیدار با رییس بنیاد علوی گفت : یکی از دغدغه های مهم اعضای شورای شهر این است که مردم جزیره خارگ بتوانند همچون مردم سایر نقاط استان از امتیازاتی که دولت جدید برای عموم تعیین کرده است بهره مند شوند.

دکتر لطف اله علی پور رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در مصاحبه با خارگ آنلاین گفت: چندی پیش با توجه به نیازاقشار کم برخوردار جامعه و رصد فعالیت های مطلوب بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی، شورای شهر تصمیم گرفت از دکتر فتاح رییس بنیاد مستضعفان دعوت بعمل آورد تا به جزیره خارگ سفر کرده و محرومیت های مردم این شهر را از نزدیک لمس و در این راستا ، امتیازات و تهسیلات ویژه ای به جهت رفع محرومیت و افزایش توانمندی اقشار مختلف و ارتقای کیفیت زندگی مردم شریف خارگ در نظر گیرند.


رئیس شورای شهر خارگ افزود : در نهایت به دنبال پیگیری نمایندگان مردم، نمایندگانی از بنیاد علوی از تهران و بوشهر به جزیره خارگ سفر کردند و امتیازاتی به مردم اختصاص یافت  .وی ادامه داد : از جمله نتایج مطلوب و مثبت ماحصل این نشست می توان به ؛ اعطای تسهیلاتی به مبلغ ۳۰ و ۱۰ ملیارد ریال  به اقشار کم برخوردارو کار آفرینان و افزایش ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در جزیره اشاره کرد.

 

سخنگوی شورای شهر تصریح کرد : اقدامات گسترده تری نیز در جهت افزایش رفاه عمومی توسط این بنیاد در حال انجام است که به زودی به سمع و  نظر مردم رسانیده خواهد شد.

 

علی پور در پایان تاکید کرد : یکی از دغدغه های مهم اعضای شورای شهر این است که مردم جزیره خارگ بتوانند همچون مردم سایر نقاط استان از امتیازاتی که دولت جدید برای عموم تعیین کرده است بهره مند شوند.

کد خبر 62073

برچسب ها

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات بینندگان

تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
در شهر
انتخابات 1400
سامانه تردد کشتی
سامانه تردد کشتی
سامانه خدمات درمانی
سامانه تردد کشتی
پربازدیدترین اخبار
پربحث ترین اخبار