یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ - Sunday, 21 July 2024
تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰
حمایت  هیات شهدا خوشنام جزیره مقاوم خارگ  از دکتر سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری

 هیات شهدا خوشنام جزیره مقاوم خارگ ضمن حمایت این هیات از نامزد انقلابی دکتر سعید جلیلی در بیانیه خود آورده است :   ما بر این باور هستیم که در گام دوّم انقلاب باید بر شتاب حرکتِ تکاملیِ انقلاب بیفزاییم و آرمان‌های اصیل انقلاب را به گونه‌ای که شایستۀ شأن و رسالت تاریخی این انقلاب است، محقّق نماییم

به گزارش خارگ آنلاین :  هیات شهدا خوشنام جزیره مقاوم خارگ ضمن حمایت این هیات از نامزد انقلابی دکتر سعید جلیلی در بیانیه خود آورده است

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
مردم شریف و شهروندان فهیم جزیره مقاوم خارگ
ما اعضا هیات شهدای خوشنام جزیره مقاوم خارگ، با این هدف که تشخیص جمعی و صادقانۀ خود را دربارۀ گزینۀ اصلح ریاست‌جمهوری با شما در میان بگذاریم و به این واسطه، به مشارکت و رشد سیاسی کمک کنیم، این متن را نگاشته‌ایم.
ما بر این باور هستیم که در گام دوّم انقلاب باید بر شتاب حرکتِ تکاملیِ انقلاب بیفزاییم و آرمان‌های اصیل انقلاب را به گونه‌ای که شایستۀ شأن و رسالت تاریخی این انقلاب است، محقّق نماییم. بر این اساس، باید از گزینه‌های متوسط به گزینه‌های عالی عبور کنیم و زمام و عنان حکمرانی را در اختیار نیروهای قرار بدهیم که توان ایجاد جهش تاریخی را دارند.
 جامعه و حاکمیّت، گرفتار برخی دردهای مزمن و زخم‌های علاج‌نشده است و اینک پس از انباشت تجربه‌های متعدد، وقت آن فرارسیده که قدم‌های بلند و تاریخ‌ساز برداریم. روشن است که چنین امری، تنها در سایۀ استفادۀ حداکثری از بضاعت‌ها و استعدادهای ملی و بومی، میسّر است، نه دلبستن به وعده‌های کاغذی دولت‌های غربی که سابقۀ دیرینه در عهدشکنی دارند.
اکنون مسأله این است که باید از میان دو گزینه‌ مرحله دوم ، به حداقل‌ها و حدنصاب‌ها بسنده نکرد و توقعات خویش را به مسائل روزمره و جاری محدود نساخت، بلکه چشم‌انداز تمدّنی و تاریخی را برگزید. همچنان رهبر معظم انقلاب – حفظه‌الله‌تعالی – تصریح کرده‌اند، ما در نزدیکی قلّه به سر می‌بریم و از یک نهال نوپا به یک درخت تنومند و مقتدر تبدیل شده‌ایم که دیگر، دشمنان را یارای مقابله با آن نیست.
بر این اساس، باید گزینه‌ای بر صدر بنشید و ریاست دولت را بر عهده بگیرد که کفایت و کارآمدی فراوان داشته باشد و نسبت به ارزش‌ها و غایات انقلاب اسلامی نیز، از بیشترین همسویی و هماهنگی برخوردار باشد. اینک پس از دورۀ کوتاه ریاست‌جمهوریِ رئیسی شهید و عزیز که تجسّم اخلاق و انقلابی‌گری و خدمت و مردم‌گرایی و گره‌گشایی بود، باید گزینه‌ای را انتخاب کنیم که شبیه‌ترین افراد به ایشان باشد و نه‌فقط بتواند و بخواهد مسیر او را ادامه بدهد، بلکه حرکت وی را با شتاب و سرعت بیشتری استمرار ببخشد.
 در چهارچوب این دغدغه‌ها و حسّاسیّت‌های فراجناحی و انقلابی، ما به این جمع‌بندی دست یافتیم که دکتر سعید جلیلی، گزینه‌ای است که قادر با ایفای این نقش تاریخی و مهم است. ما در سلامت نفس و تعهد و کاردانی و کفایت ایشان، تردیدی نداریم و معتقدیم که در مقایسه با دیگران، ایشان در مرتبۀ بالاتری قرار می‌گیرند و اصلح هستند.
امید است که به فضل و لطف خدای متعال، دل‌های مردم ایران به سوی حقّ و صلاح رهنمون شود و دولت بعدی، دولت جهش تاریخی و رسیدن به قلّه باشد.
هیات شهدا خوشنام جزیره مقاوم خارگ

کد خبر 62419

برچسب ها

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات بینندگان

تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
در شهر
انتخابات 1400
سامانه تردد کشتی
سامانه تردد کشتی
سامانه خدمات درمانی
سامانه تردد کشتی
پربازدیدترین اخبار
پربحث ترین اخبار