یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ - Sunday, 21 July 2024

در اولین روز هفته دولت اعضای شورای اداری با امام جمعه جزیره خارگ دیدار نمودند

در اولین روز از هفته دولت بخشدار ویژه خارگ به همراه مسئولین ارشد این جزیره به دیدار امام جمعه رفتند و تجدید بیعت خود را با آرمانهای انقلاب و مقام معظم رهبری اعلام کردند.


در این دیدار حجت الاسلام محمود کارگر اظهار داشت: مسئولیت در نظام اسلامی زمانی که در قالب مردم‌داری و خدمت به مردم متصل شود، ارزش و فضیلت آن غیر قابل مقایسه با نظام‌های سیاسی دیگر در جهان خواهد بود.


وی افزود: شرایط امروز خدمت به مردم با گذشته کاملاً متفاوت شده است و دغدغه، تلاش، پیگیری و حل مسأله در ساعات غیر اداری نیز با روحیه جهادی در کشور انجام می‌شود.


امام جمعه خارگ تصریح کرد: یکی از عوامل موفقیت دولتمردان در سطوح مختلف که باعث رشد و آبادانی پایدار در جامعه خواهد شد نسبت خود با انقلاب اسلامی در حوزه فکر و اندیشه نزدیک کنند.


وی ادامه داد: توجه و مرور نامه امیرالمومنین علیه السلام به مالک اشتر در مردم‌داری و خدمت گزاری صادقانه و شناخت عرصه‌های مختلف مدیریتی تأثیرگذار است.


در نشست مسئولان اجرایی بخش ویژه خارگ با امام جمعه محمدرضا دشتی زاده بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت: دولت مردمی برای تحول و ایجاد امید در بین مردم وارد عرصه شد و دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به جزیره راهبردی خارگ داشته است.


وی افزود: امروز نهادهای مختلف نظام و دستگاه‌های اجرایی در صف اول مبارزه با تهاجمات و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی قرار گرفته‌اند، بنابراین ضروری است با بهره‌گیری از اصل جهاد تبیین، عملکردها و فعالیت‌های انجام یافته از اولین روز دولت را به صورت شفاف به پیشگاه مردم عزیز ارائه کنند.


بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: امسال در ایام گرامی‌داشت هفته دولت، چندین پروژه عمرانی، اقتصادی و پزشکی در بخش‌های مختلف در جزیره راهبردی خارگ به بهره‌برداری خواهد رسید.


وی ادامه داد: این پروژه‌ها، بخشی از خدمات دولت مردمی به مردم عزیز و مقاوم خارگ است و امیدواریم افتتاح آن‌ها گامی در راستای برخورداری هرچه بیشتر مردم و توسعه و پیشرفت این جزیره و میهن عزیزمان باشد.


عکس : رضا حاتمی

 

خارگ
۱۴۰۲/۰۶/۰۱ ۲۳:۰۹
اخبار منتخب
پر بازدیدترین اخبار