سه شنبه, ۱ فروردین ۱۴۰۲ - Tuesday, 21 March 2023

در محل ناحیه بسیج سپاه ثارالله خارگ

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی مجمع راهبردی بسیج خارگ

در مورخ 98/10/07 اعضای کارگروه تخصصی مجمع راهبردی بسیج خارگ در محل ناحیه بسیج سپاه ثارالله جلسه ای را تشکیل داد.


به گزارش خبرگزاری خبرنگار خارگ آنلاین :

در مورخ 98/10/07 اعضای کارگروه تخصصی مجمع راهبردی بسیج خارگ در محل ناحیه بسیج سپاه ثارالله جلسه ای را تشکیل داد.

درابتدای جلسه حجت الاسلام منصور نژاد ( مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج خارگ)حدیثی از امام صادق علیه السلام عرض نمود. و بیان کرد: کسی که سه عمل را انجام دهد می تواند آقایی و سروری نماید: اول اینکه خشم خود را کنترل کند و دوم از خطای دیگران بگذرد و آخر اینکه با جان و مال خود صله رحم نماید.

 

در ادامه  جلسه سرهنگ پاسدار سیروس حیاتی سخنانی  را ایراد نمود و بیان کرد: بسیجیان پرچم داران نهضت امام خمینی(ره) و ادامه دهنده ی راه شهدا هستند. هیات های بسیجی و خواص به دنبال محقق نمودن آرمان ها و اهداف انقلاب می باشند و در هر مقطعی که  خواص وظایف خود را به خوبی انجام دادند و بیراهه نرفتند حکومت اسلامی از مخاطرات دور شده و پیشرفت نموده است.و در هر زمانی بیراهه رفته ، دچار مخاطرات زیادی شده است. مثل: خوارج که جز خواص بودندو اوصاف بالایی داشتند اما بدلیل بی بصیرتی امام خود را تنها گذاشتند و مقابل او قد علم کردند.

 

ایشان در ادامه فرمود: خواص بسیجی می توانند راهبرد و خط مشی طرح کنند و امروزه نخبگان بسیجی پرچمدار می باشند و همیشه در میدان حضور فعال دارند و میتوانند انحرافات را از بین ببرند. بسیجی زبان گویای مردم است و هم فکری آنها باعث شده که مشکلات را شناسایی  نماید و کمک به رفع آنها بکند.

 

ویدر پایان سخنان خود ذکر کرد: بسیجی می تواند سازنده باشد و با راهبرد و برنامه ریزی موجب پیشرفت نظام و انقلاب باشد. و با کار جمعی که بسیجیان دارند به آینده خارگ امیدوارم و ان شالله بزودی شاهد پیشرفت چشمگیر در همه ی زمینه ها در جزیره خواهیم بود.

 

بعد از سخنرانی سرهنگ حیاتی، مهدی باقری (رئیس مجمع راهبردی بسیج )، اشاره به چند عامل مهم در گام دوم انقلاب کرد:

اول: حضور جوانان در همه ی صحنه ها دوم: ولایت مداری مردم و سوم حضور پرنقش بسیجیان در همه ی صحنه ها و نقش آفرینی آنان.

ایشان افزود:ما بسیجیان باید بتوانیم انقلاب را از مخاطرات دور کنیم و بدانیم که بسیج یک افتخاری است که از مکتب عاشورا گرفته شده و مسیرش موقعیت شناسی،بصیرت،اخلاص و شهادت است.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: بسیج در 32 حوزه سازماندهی شده و فعالیت می کند که انتظارات مقام معظم رهبری بیشتر از این می باشد و ما امیدواریم که بتوانیم در همه ی زمینه ها با حضور فعال و پرنقش خود موجب پیشرفت انقلاب در گام دوم باشیم.

 

خارگ
۱۳۹۸/۱۰/۰۷ ۱۶:۵۹
اخبار منتخب
پر بازدیدترین اخبار