شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - Saturday, 5 December 2020

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی جزیره خارگ

بخشدار ویژه خارک و رییس شورای شهر خارک به مناسبت هفته تامین اجتماعی به دیدار کارکنان این سازمان در جزیره خارک رفتند.

خارگ : در این بازدید که جلسه‌ای نیز به همین منظور در دفتر ریاست تأمین اجتماعی خارک برگزار گردید، مسائل مهم در حوزه تامین اجتماعی بررسی گردید.


به گزارش خبرگزاری خارگ آنلاین : و گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی شعبه خارگ ، در ابتدا آقای ابراهیمی بخشدار ویژه خارک هفته تامین اجتماعی را به کارکنان این سازمان بخصوص پرسنل شعبه خارک تبریک گفتند، سپس خواستار پیگیری هر چه بیشتر در خصوص احداث درمانگاه تامین اجتماعی در جزیره خارک شدند.


ایشان همچنین پیشنهاد بالا بردن ضریب k جهت پوشش کل هزینه درمانی در جزیره را دادند و از آقای سهرابی سرپرست تامین اجتماعی شعبه خارک خواستند که پیگیری این مهم را به عهده بگیرد.
همچنین در پایان ایشان اظهار امیدواری کرد که با پرداخت بموقع هزینه پرواز های اورژانسی و تسویه حساب با شرکت نفت زمینه تسهیل در اعزام های اورژانسی آتی فراهم گردد.


سپس آقای خواجه رییس شورای شهر، هفته تامین اجتماعی را به جامعه بیمه شدگان و کارکنان تامین اجتماعی شعبه خارک تبریک گفتند، و از حضور مدیران جوان در سطح جزیره خارک ابراز خرسندی کرد و افزود این موضوع می‌تواند سبب افزایش انگیزه و نشاط در جهت بهبود خدمات به مردم شریف جزیره خارک شود.


سپس آقای سهرابی سرپرست تامین اجتماعی شعبه خارک ضمن ابراز تشکر از حضور بخشدار بعنوان بالاترین مقام اجرایی بخش و ریاست شورای شهر در تأمین اجتماعی شعبه خارک، در خصوص پیگیری احداث درمانگاه ضمن تشکر از پیگیری های شورای شهر و بخشدار محترم که از بدو ورود به جزیره خارک مصرانه پیگیر احداث درمانگاه بودند، گفت که مراحل اداری این موضوع در ستاد مرکزی سازمان در شرف انجام است و ابراز امیدواری کرد که با کمک مدیران بخش های مختلف استان ان شاء الله این موضوع به سرانجام برسد.


در پایان تماس تلفنی به جهت اطلاع از آخرین وضعیت درمانگاه جزیره خارک با سرکار خانم دکتر نویدی فرد مدیریت محترم درمان استان بوشهر برقرار شد و آقای ابراهیمی بخشدار ویژه خارک در جریان آخرین پیگیری ها و اخبار در خصوص مجوز درمانگاه تامین اجتماعی جزیره خارک قرار گرفت.

خارگ
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ۱۹:۴۹
اخبار منتخب
پر بازدیدترین اخبار