یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ - Sunday, 21 July 2024

روابط عمومی شهرداری خارگ

شهردار خارگ از ادامه عملیات اجرایی نصب تابلوهای نامگذاری معابر خبر داد

خارگ:شهرداری خارگ در راستای یکسان‌سازی و سهولت در دسترسی به آدرس محلات و معابر شهرداری خارگ نسبت به نصب و جانمایی تابلوهای نامگذاری معابر ، میادین و خیابان ها اهتمام ورزیده است .


به گزارش خبرگزاری خارگ آنلاین و به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : شهرداری خارگ در راستای یکسان‌سازی و سهولت در دسترسی به آدرس محلات و معابر شهرداری خارگ نسبت به نصب و جانمایی تابلوهای نامگذاری معابر ، میادین و خیابان ها اهتمام ورزیده است .

مدیریت شهری خارگ با اشاره به اینکه تابلوهای شناسایی معابر و محلات از مهم‌ترین ابزارهای دستیابی به نشانی‌ها و آدرس محلات قلمداد می شود افزود:‌ یکی از مشکلات عمده در سطح محلات و معابر سطح شهر، عدم وجود تابلوی نام‌گذاری و یا وجود تابلوهای فرسوده بود که این معضل با نصب تابلوهای نامگذاری جدید مرتفع گردید .

عبدالحمید صفایی ؛ شهردار خارگ در پایان خاطرنشان کرد : یکسان‌سازی و سهولت در دسترسی به آدرس محلات و معابر، ساماندهی فضای بصری و ارتقای کیفیت منظر شهری از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح بوده است. همچنین افتخار این را داشته ایم تا با نصب و جانمایی تابلوهایی که به نام مقدس شهدا تبرک شده است قدمی در راستای زنده نگهداشتن نام و یاد ایشان برداریم و رشادت های ایشان را به همگان یادآوری کنیم.

خارگ
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۱۷:۱۵
اخبار منتخب
پر بازدیدترین اخبار