سه شنبه, ۵ تیر ۱۴۰۳ - Tuesday, 25 June 2024

بخشدار ویژه خارگ:

اندیشه معلمان چراغ راه آیندگان است

بخشدار ویژه خارگ گفت: در دنیای امروز مسؤولیت خطیر آموزش و پرورش در دستان معلمان به‌عنوان سفیران هدایت قرار گرفته که اندیشه آنان چراغ راه آیندگان است.


محمدرضا دشتی زاده اظهار داشت: دوازدهم اردیبهشت یادآور جایگاه والای علم، معرفت و مقام والای استاد و معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سالروز شهادت معلمی متفکر و دلسوز استاد "علامه مرتضی مطهری" است که تأثیر بی‌نظیری در جریان پیروزی انقلاب داشت.

وی افزود: در دنیای امروز مسؤولیت خطیر آموزش و پرورش در دستان معلمان به‌عنوان سفیران هدایت قرار گرفته که اندیشه آنان چراغ راه آیندگان است، و از سر عشق عمر گرانمایه خود را چراغ فروزان راه دانایی کرده و موجب رشد، بالندگی و شکوفایی علمی و اخلاقی جامعه در تمام سطوح را فراهم می‌کنند.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: امیدوارم در سال «جهش تولید با مشارکت مردم»، پیش‌قراولان عرصه علم و دانایی بیش‌ازپیش بستر رشد اندیشه، تلاش و جهاد را برای نوجویان و نسل‌های این سرزمین پرافتخار فراهم کنند و دولت مردمی نیز با درک اهمیت آموزش و پرورش بر بهبود شاخص‌های آموزشی تربیتی در این استان اهتمام ویژه دارد و به طور قطع این مهم میسر نمی‌شود مگر با همراهی معلمان فرهیخته و اندیشمند.

دشتی زاده یادآور شد: اینجانب توفیق همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت بویژه معلمان و فرهنگیان شایسته جزیره راهبردی خارگ در این مسیر دشوار و امیدبخش را، از خداوند بزرگ مسألت دارم.

خارگ
۱۴۰۳/۰۲/۱۳ ۲۱:۳۴
اخبار منتخب
پر بازدیدترین اخبار