یکشنبه, ۶ اسفند ۱۴۰۲ - Sunday, 25 February 2024
تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
سرمایه‌های انسانی شهرستان جم مورد استفاده قرار گیرد
بوشهر- امام جمعه جم گفت: در حوزه سرمایه‌های انسانی، استعدادهای خوبی در شهرستان وجود دارد و باید در قسمت‌های مختلف از آنها بهره گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد محمدی عصر شنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به رسالت بزرگ انعکاس مشکلات مردم بر دوش خبرنگاران، اظهار داشت: مسائل شهرستان باید در هر زمان گفته شود.

امام جمعه جم با بیان اینکه توسعه منطقه در همه زمینه‌ها در دستان خبرنگاران است، ارتباط نزدیک و دو طرفه با اهل قلم زمینه ساز حل مشکلات شهرستان دانست.

وی از روحیه مطالبه گری خود خبر داد و بیان داشت: در چندین جهت و با هدف در خطبه‌ها مشکلات روز شهرستان را بیان می‌کنم.

محمدی با بیان اینکه روش تبدیل مشکل به مسئله مهم است، رسالت خبرنگاران برای تبدیل مسئله‌های سطح شهرستان به جریانی جهت رفع مشکلات مهم دانست.

وی گفت: در پنج سال گذشته بیش از ۲۰ بار طرح آمایش سرزمینی شهرستان را تبیین کردیم.

محمدی با اشاره به توسعه شهری در کنار صنعت، تصریح کرد: با روحیه مطالبه گری اتفاقات خوبی برای شهرستان در چندین حوزه رقم خورده است.

امام جمعه جم با اشاره به مسئله ترمیم جاده جم به سیراف و حمایت از تیم پارس جنوبی بارها در تریبون نماز جمعه گفته ایم، یادآور شد: وزارت نفت و وزارت راه پذیرفته اند و حق سهم خود گذاشته اند.

وی خواستار تخصیص مسائل شهرستان به صورت ردیف و جدول‌های خاص در حوزه خبر شد و گفت: از یادداشت‌های خبرنگاران متوجه مسائل شهرستان می‌شوم.

محمدی به آخرین آمار سرشماری ۷۰ هزار نفری جمعیت شهرستان اشاره کرد و گفت: از نظر منطقی زیر ساختی شهر جم باید ۴۰ هزار نفر جمعیت داشته باشد.

سرمایه‌های انسانی شهرستان جم مورد استفاده قرار گیرد

وی با اشاره به حضور صنعت و افزایش جمعیت شهرستان، تریبیون نماز جمعه را حلقه اتصال مردم و حاکمیت دانست و خاطرنشان کرد: تقویت روحیه مطالبه گری در بستر قانون توأم با تعامل و ارتباط مدیران لازمه حل مشکلات شهرستان است.

محمدی با بیان اینکه حرفه خبرنگاری مقدس است، خاطر نشان کرد: خبرنگار سیاسی خبرهای سیاسی بیان می‌کند ولی خبرنگار سیاست زده خبرهای فرهنگی را به سیاست ربط می‌دهد که خلاف روحیه خبرنگاری است. و باید از آن پرهیز کرد.

وی وجود تشکیل نشست‌های مشورتی خبرنگاران شهرستان را مهم دانست و گفت: مسائلی که کلیات شهرستان را دربرمی‌گیرد جریان سازی شود، توسعه خبرنگاری و تربیت نسل آینده برای این حوزه مهم است.

امام جمعه جم در خصوص بودجه گفت: یک ریال بودجه فرهنگی نگرفتیم، برنامه‌های ماه مبارک رمضان با کمک‌های مردمی انجام شده است.

وی در خصوص استفاده عمومی از ساختمان نماز جمعه، اظهار داشت: از ساختمان جدید مصلی نماز جمعه در وضعیت‌های بحرانی شهرستان و انجام کارهای فرهنگی استفاده می‌شود.

وی در خصوص سرمایه‌های انسانی شهرستان تأکید کرد: استعداد خوبی در شهرستان وجود دارد و باید در قسمت‌های مختلف از آنها بهره گرفت.

کد خبر 61067
منبع خبر : خبرگزاری مهر

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات بینندگان

تازه ترین اخبار
اخبار منتخب
خارگ
در شهر
انتخابات 1400
سامانه تردد کشتی
سامانه تردد کشتی
سامانه خدمات درمانی
سامانه تردد کشتی
پربازدیدترین اخبار
پربحث ترین اخبار